Gerçek (Orjinal) Maurers Nasıl Anlaşılır?

Orjinal Maurers Nasıl Anlaşılır?
Ne zaman ki bir ürün ya da bir hizmet çok ilgi görür ve talep artar, kısa bir süre içinde piyasada taklitleri çıkar ve gerçek ürünün prestijini sarsar. Tabi bu süreçte kullanılan ürünün insan sağlığına yapacağı olumsuz etki oldukça büyüktür ve bazı durumlarda geri dönülmez sonuçlar doğurabilmektedir. Maurers Zayıflama Hapı da son günlerde taklitlerinin, gerçeğinin tahtını sallamaya çalıştığı ürünlerden biridir. Kullanıcılar doğal olarak bu konuda endişe yaşamakta, alıp kullanacakları ürünün gerçek ürün olması için nasıl bir araştırma yapmaları gerektiğini bilememektedirler. Peki, orijinal Maurers nasıl anlaşılır? Gerçeği ile sahtesi arasındaki fark nasıl tespit edilir?
Orjinal ürün kapsülleri yeşil renktedir. Ayrıca orijinal ürünün kapsül ağırlığı 650 mg iken, sahte ürünün ağırlığı ile 500 mg’dır. Bu gözden kaçırılmayacak bir özelliktir ve ürünün orijinalini kullanan herkes, aradaki farkı görebilir. Ayrıca ürünün ağırlığı kutusunun arka yüzünde belirtilmektedir. Diğer taraftan orijinal ürünün üzerindeki amblem kabartma şeklindedir. Sahte üründe ise bu kabartma amblem bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra orijinal ürünün üzerinde ( MS dış Ticaret) etiketi bulunmaktadır. Bu etiketin bulunmadığı tüm ürünler sahte olarak kabul edilir. Ürünü sahtesinden ayıran diğer bir özelliği de yurt dışında imal edilmiş ve Türkiye’ye ithal edilmiş olmasıdır. Ürünün sahte kopyası da “Türkiye’de üretilmiştir” ifadesi yer almaktadır. Bu da gözden kaçmaması gereken bir ayrıntıdır. Ayrıca ürünün bandrolü de parlaktır ve ışığa tutulduğunda parlamaktadır. Bu ayrıntıların hepsi gözle görülebilecek niteliklerdir. Ancak orijinal Maurers Zayıflama Hapı ile sahtesi arasındaki asıl fark kullanım sırasında fark edilmektedir.
orjinal-maurers-soft-jelMaurers Zayıflama Hapının orjinali kısa süre içinde etki gösterebilmektedir. Kullanıcı birkaç gün düzenli olarak kullandığında, ürünün iştah kesici özelliğini hissedebilir. Oysa sahte ürün 7-10 gün düzenli kullanılsa dahi iştahta en küçük değişiklik hissedilmez. Bunun dışında orijinal ürünün zayıflatıcı etkisi de fark edilir derecededir. Kullanıcı, orijinal ürünü kullandığında bir hafta içinde en az 1-2 kilo verebilmekte iken, sahte ürün ile kilo verilemez. Bu ayrıntı en önemli farklılıktır. Eğer kullanıcı bu yönde belirtileri fark etmişse ürünü kullanmaktan vazgeçmeli ve orijinal ürün arayışına girmelidir.
Maurers Zayıflama Hapı tüm dünya genelinde kullanılmakta ve kullanıcıların büyük kısmı ilacın olumlu etkilerinden bahsetmektedir. Hiçbir yan etki yaratmayan ürün, sağlıklı ve hızlı bir biçimde kilo vermeye yararken sahte ilaçlar ise zayıflatmak bir yana kullanıcının sağlığında geri dönüşü imkânsız hasarlar bırakabilmektedir. Bu yüzden bu ayrıntıya dikkat edilmesi gerekir. Ürün alınacaksa güvenilir bir satış sitesinden ya da güven duyulabilecek bir aktardan temin edilmelidir ki, hem sağlık risk altına sokulmasın hem de amaçlanılan kiloya ulaşılabilinsin.

Etiketler: , ,

“Gerçek (Orjinal) Maurers Nasıl Anlaşılır?” için 7 Yorum Var

 1. Kayra dedi ki:

  Elinizde halen orginal ürün varmı acaba

 2. bahar candan dedi ki:

  merhba ben maurers aktardan aldm ve sahte degil özelikleri aynı fakat ilk kulanmaya başladımda 15 günde 3 kilo verdim suan 15 tane kaldı ve kilo vermiyorum ve çok su içiyorum en az 2 lt ve ben hiç bir zararını görmedim haftanın 4 günü spor salonuna gidiyorum ve spordanmı yoksa maurersdenmi verdim onuda anlamadım fakat yorumlardaki 8 kilo 10 kilo verdim sporda yapmadım diyen yorumları okudumda ben sporla hapın yarısından çogu bitmişken 3 kilo vermem bence çok az benim ülserim varken kötü bir etkisinide görmedim ve daha önce yaptım yorumu yaylamamsınız cevapta verilmedi neden

  • ezgi sımay dedi ki:

   merhaba bahar,
   geçen yıl ben hiç spor yapmadım bi hafta sonları canım isterse yürüdüm. yinede verdiyor dediğim gibi orjinalliği ve kilo fazlalılığınız önemli. minimum 70 kilo olmalısınız. ki etkisi büyük olsun.

 3. sevgi tezöncül dedi ki:

  Baska bir sitede daha gördüm
  Orjinal yazısı
  Hangisi orjinal şimdi siz mi o mu
  Daha arastirsam cok bulurum sanırım sözde orjinalleri
  Size nasıl guvencem

  • yetkili dedi ki:

   Orjinal maurers yazdığınızda internette aynı kapsül rengi kutusu ve içeriğini görüceksiniz. En üst sitelerde tabi ki. Elinize geçen ürün orjinalliğinin dışında olursa anında iadesini sağlayarak güveninizi kazanabiliriz.

 4. Duygu bankoğlu dedi ki:

  Ürünün orjinal olmadığını düşünürsek iade edebiliyor muyuz? 4 kutu sahte ürün var puan elimde. Artık kazıklanmak istemiyorum. Orjinalse alacağım

  • yetkili dedi ki:

   Düşünürsek kelimesi çok geniş kapsamlı olmuş. Resmi bilinen orjinal üründen farklı bir ürün geçerse elinize, kutusu ve kapsülü olarak iade alabiliriz. Ama özellikle kilo vermede sıkıntı yaşayan, şeker, tiroit vb… rahatsızlık yaşayan kişiler özellikle ilk 1 kutuda dahi etki göremez. Bu durumda iade tabi ki söz konusu olamaz.

Yorum Yapabilirsiniz

Facebook Sayfası